Yılmaz Mandıra olarak 1990’lı yıllarda semt pazarlarından başladığımız yolculuğumuza birçok şube ve online satış ile devam ediyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri; kurucumuz ve babamız Mehmet Yılmaz’ın kazandırdığı değerleri kaybetmeden, ilk günkü tutku ile müşterilerimize daima en doğalını sunuyoruz. Birinci nesilden ikinci nesle taşınan tutkumuzu, işimizin her alanına yansıtıyoruz…

Balıkesir yöresinin en doğal ürünlerini; doğrudan üretildikleri yerden, işinde usta, becerikli ellerden teslim alıyoruz. Yılmaz Mandıra ürünleri, fabrikalarda üretilmiyor… Fatma teyzelerin, Mehmet amcaların her sabah sağdığı sütlerden, Hasan ustaların el emeğiyle yerel mandıralarında peynire dönüşüyor. Ayşe teyzenin özenle seçtiği zeytinleri, Ali amcanın işinde usta ellerinde geleneksel yöntemlerle zeytinyağına dönüşüyor. Her birini tanıyor ve güveniyoruz. Peynirlerimizi, sadece süt, maya ve tuz ile, zeytinyağları özen ve geleneksel yöntemlerle ürettiklerini biliyoruz; katkı maddeleri yalnızca özen ve sevgi…

Burhaniye’nin en lezzetli ürünlerini üreticisinden temin ettikten sonra çevre dostu paketleme tesisimizde tüm hijyenik gerekliliklere hassas davranarak paketliyor ve kargoluyoruz.

Geleneksel yöntemler ile teknolojiyi birleştirmemizden doğan; en doğal ürüne evlerinizden kolayca ulaşma imkanı, hem Yılmaz Mandıra ürünlerine daha çok kişinin ulaşabilmesini hem de sizlerin zahmetsizce doğallığı sofranıza taşımanızı sağlıyor. Güvenli ödeme sistemi ve özenli paketleme sistemimiz sayesinde lezzet en güvenli şekilde kapınızı ulaşıyor.

Yılmaz Mandıra olarak geleneksel yöntemlerden vazgeçmeden yenilikçi ruh ile sofralarınızı şölen haline getirmeye devam ediyoruz.